fbpx

O mnie

Nowoczesność

Projektuję nowoczesne i ponadczasowe wnętrza, które pokochasz. Przestronne, eleganckie i wygodne – dokładnie takie, jakich potrzebujesz! Każdy element dobieram tak, aby nawet po latach wnętrze nie wymagało remontu i było ponadczasowe. 

Funkcjonalność

Ergonomiczne i funkcjonalne rozplanowanie mebli i urządzeń pozwala na ich komfortowe użytkowanie. Dlatego też przykładam dużą uwagę do odpowiedniego ułożenia każdego elementu na moich projektach. 

Przytulność

Projektowane przeze mnie wnętrza mają sprawić, że będziesz się w nich czuć komfortowo. I właśnie z tego powodu zwracam szczególną uwagę na szczegóły moich projektów. Przytulne wnętrze sprawi, że codziennie wstaniesz z uśmiechem na ustach. 

mgr inż. arch.

Karolina Zimna

Jestem absolwentką architektury na Politechnice Łódzkiej, spędziłam rok studiów w Dessau, a także skończyłam studia podyplomowe na ASP. Dzięki zdobytemu wykształceniu mogę zajmować się tym co kocham i robić to w sposób profesjonalny.

Nie boję się wyzwań, uwielbiam słuchać i poznawać potrzeby ludzi, dla których projekty mam stworzyć. Chcę tworzyć wnętrza, które będą ponadczasowe, ergonomiczne oraz dopasowane do gustu i potrzeb Klienta. 

Projekty wnętrz, które robię są dla Ciebie. Dbam o to, aby mieściły się w Twoim budżecie i były dla Ciebie funkcjonalne, a ich estetyka pasowała do Twoich wyobrażeń idealnego wnętrza. Czemu warto w ogóle skorzystać z usług projektanta wnętrz? Pomogę Ci uniknąć błędów w trakcie projektowania, co pozwoli Ci oszczędzić zarówno czas jak i pieniądze.

Czemu warto zdecydować się na moje usługi?

Ukończyłam studia wyższe na kierunku architektury, mam także doświadczenie w branży oraz zaufanych podwykonawców (np. stolarzy). Dzięki temu jestem w stanie wykonać Twój wymarzony projekt od początku do końca.

Co charakteryzuje moją pracę?

Profesjonalizm i kreatywność! Projekt wykonam zgodnie z Twoim gustem i sugestiami. Zadbam o jego najmniejsze szczegóły, co pozwoli Ci odetchnąć i uniknąć stresu związanego z nadzorem. Nie idę na skróty, stawiam na jakość. 

Jakie projekty wykonuję?

Poprawne technicznie, uwzględniające Twoje potrzeby i oczekiwania. Projektuję przestrzeń, w której będziesz żyć, dlatego Twoje preferencje i opinie mają dla mnie znaczenie. Wykonuję cztery rodzaje projektów, o których możesz przeczytać w zakładce z usługami.