fbpx
Projekt kompleksowy wnętrza – rozszerzony
Sprawdź czym wyróżniają się oferowane przeze mnie projekty wnętrz i wybierz coś dla siebie!
Estetyczne

i funkcjonalne

Projekt wnętrza maksymalnie dostosowany do Twoich potrzeb? Jak najbardziej! Stworzę dla Ciebie projekt wnętrza ergonomicznego i funkcjonalnego, a przy tym idealnie pasującego do Twojego stylu i poczucia estetyki! Postaram się także, aby był ponadczasowy.

W projekcie znajdują się wszystkie elementy podstawowej wersji projektu kompleksowego wnętrza z rozszerzonymi elementami. W rozszerzonej wersji projektu kompleksowego wnętrza zapewniam 5 wizyt w sklepach branżowych oraz 10 wizyt na budowie w ramach nadzoru autorskiego. Takie rozwiązanie to 100% pewności, że projekt oraz jego wykonanie będą maksymalnie dopracowane oraz zgodne z założeniami i oczekiwaniami Klienta.

Nowoczesność

Projektuję nowoczesne i ponadczasowe wnętrza, które pokochasz. Przestronne, eleganckie i wygodne – dokładnie takie, jakich potrzebujesz! Każdy element dobieram tak, aby nawet po latach wnętrze nie wymagało remontu i było ponadczasowe. 

Funkcjonalność

Ergonomiczne i funkcjonalne rozplanowanie mebli i urządzeń pozwala na ich komfortowe użytkowanie. Dlatego też przykładam dużą uwagę do odpowiedniego ułożenia każdego elementu na moich projektach.

Przytulność

Projektowane przeze mnie wnętrza mają sprawić, że będziesz się w nich czuć komfortowo. I właśnie z tego powodu zwracam szczególną uwagę na szczegóły moich projektów. Przytulne wnętrze sprawi, że codziennie wstaniesz z uśmiechem na ustach. 

Co znajdziesz w moim projekcie?

To co będziesz chcieć!

Każdy tworzony przeze mnie projekt zawiera od 3 do 4 aranżacji wnętrza. Taki wybór pozwala Ci na optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni, a także zachowanie jej w Twoim ulubionym stylu. Projekt przedstawię Ci w formie rysunków 2d. Dodatkowo do projektu dołączę szkic z rozplanowanym budżetem, dzięki któremu będziesz widzieć jakie koszty poniesiesz na dane elementy aranżacji wnętrza. Po akceptacji projektu wykonam go w formie rysunku 3d, co najlepiej przedstawi w jaki sposób będzie prezentowało się zaprojektowane wnętrze.

Na tym nie koniec! Dostarczę Ci także wizualizacje, w których będziesz mieć możliwość wprowadzenia poprawek – i to aż dwukrotnie! Dzięki temu zobaczysz jak projekt będzie wyglądał po realizacji. Pamiętaj, że zawsze jestem otwarta na wszelkie uwagi. Śmiało możesz mi je przekazywać, a ja je uwzględnię w projekcie. Zamieszczę również pełną listę wyposażenia. Znajdziesz w niej wszystkie proponowane przeze mnie materiały, sprzęty, meble czy dodatki.

Co więcej, do takiej listy załączę ceny produktów na dzień sporządzenia projektu oraz adresy sprawdzonych sklepów, w których znajdziesz je w najlepszej cenie. Dodatkowo przekażę Ci szczegółowe rysunki techniczne – wykonawcze, a także zapewnię 5 wizyt w sklepach branżowych oraz 10 wizyt na budowie w ramach nadzoru autorskiego. Pamiętaj, że na każdym etapie mojej pracy możesz mi przekazać uwagi, a ja wprowadzę odpowiednie poprawki.

Masz pytania?

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytania dotyczące tej usługi? Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Nie ma tu pytania, jakie chcesz zadać? Skontaktuj się ze mną – udzielę Ci odpowiedzi najszybciej jak to będzie możliwe!

Co wpływa na koszt projektu?

Między innymi metraż projektowanych pomieszczeń, zakres prac obejmujących projekt, wytyczne Klienta.

Czym jest budżet?

Budżet to kwota, którą Klient chce przeznaczyć na materiały, meble, urządzenia i inne elementy wyposażenia wnętrza, które będą zgodne z projektem. Budżet ustalamy przed stworzeniem projektu i nie wpływa on na wycenę projektu wnętrza.

Jaki jest czas realizacji projektu?

Czas realizacji projektu ustalany jest indywidualnie i zależy od czynników takich jak: zakres prac projektowych, czas potrzebny Klientom na podjęcie decyzji, cech projektowanej przestrzeni.

Co zyskasz dzięki współpracy ze mną?

Funkcjonalne, ponadczasowe i estetyczne wnętrze, które sprawi, że poczujesz się komfortowo i po prostu dobrze! Zaoszczędzisz także czas, który poświecić możesz na inne sprawy!