fbpx
Projekt kompleksowy wnętrza
Sprawdź czym wyróżniają się oferowane przeze mnie projekty wnętrz i wybierz coś dla siebie!
Estetyczne

i funkcjonalne

Projekt wnętrza, w taki sposób, aby było spójne, estetyczne i funkcjonalne? To mój priorytet podczas tworzenia projektu! Z tego też względu upewniam się, jakie są Twoje potrzeby i nawyki. Efekt? Twoja satysfakcja!

Każdy projekt dostosowuję pod indywidualne potrzeby i oczekiwania moich Klientów. W przypadku projektu kompleksowego wnętrza przedstawiam 3-4 propozycje aranżacji przestrzeni, którą otrzymałam do zaprojektowania.

Projekt najpierw przedstawiam w formie rysunków 2d, a następnie po akceptacji przez Klienta przenoszę go do formy 3d. Kolejnym etapem są ewentualne poprawki i wykonanie wizualizacji gotowego projektu wnętrza. Dołączam do niego także rozplanowanie budżetu wraz z pełną listą wyposażenia i szczegółowe rysunki techniczno-wykonawcze.

Zapewniam także mojemu Klientowi dwukrotną możliwość wprowadzenia poprawek, 2 wizyty w sklepach branżowych oraz 3 wizyty w ramach nadzoru autorskiego.

Nowoczesność

Projektuję nowoczesne i ponadczasowe wnętrza, które pokochasz. Przestronne, eleganckie i wygodne – dokładnie takie, jakich potrzebujesz! Każdy element dobieram tak, aby nawet po latach wnętrze nie wymagało remontu i było ponadczasowe. 

Funkcjonalność

Ergonomiczne i funkcjonalne rozplanowanie mebli i urządzeń pozwala na ich komfortowe użytkowanie. Dlatego też przykładam dużą uwagę do odpowiedniego ułożenia każdego elementu na moich projektach.

Przytulność

Projektowane przeze mnie wnętrza mają sprawić, że będziesz się w nich czuć komfortowo. I właśnie z tego powodu zwracam szczególną uwagę na szczegóły moich projektów. Przytulne wnętrze sprawi, że codziennie wstaniesz z uśmiechem na ustach. 

Co znajdziesz w moim projekcie?

To co będziesz chcieć!

Tworzony przeze mnie projekt zawiera od 3 do 4 aranżacji wnętrza, które pozwoli Ci na optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni w formie rysunków 2d. Dodatkowo zamieszczę szkic z rozplanowanym budżetem, dzięki któremu będziesz widzieć jakie koszty poniesiesz na dane elementy. Po akceptacji projektu wykonam go w formie rysunku 3d, co najlepiej przedstawi w jaki sposób będzie prezentowało się zaprojektowane wnętrze.

W kolejnym etapie pracy dostarczę Ci wizualizacje, w których będziesz mieć możliwość wprowadzenia poprawek – i to aż dwukrotnie! Dzięki temu zobaczysz jak mój projekt będzie wyglądał po realizacji. Jeśli będziesz mieć jakieś uwagi dotyczące projektu śmiało mi je przekaż. Zamieszczę również pełną listę wyposażenia, w której znajdziesz wszystkie proponowane przeze mnie materiały, meble, dodatki czy sprzęty.

Do takiej listy załączę ceny produktów na dzień sporządzenia oraz adresy sprawdzonych sklepów. Dodatkowo przekażę Ci szczegółowe rysunki techniczne – wykonawcze, a także zapewnię 2 wizyty w sklepach branżowych oraz 3 wizyty na budowie w ramach nadzoru autorskiego. Pamiętaj, że na każdym etapie mojej pracy możesz mi przekazać uwagi, a ja wprowadzę odpowiednie poprawki.

Masz pytania?

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytania dotyczące tej usługi? Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Nie ma tu pytania, jakie chcesz zadać? Skontaktuj się ze mną – udzielę Ci odpowiedzi najszybciej jak to będzie możliwe!

Co wpływa na koszt projektu?

Między innymi metraż projektowanych pomieszczeń, zakres prac obejmujących projekt, wytyczne Klienta.

Czym jest budżet?

Budżet to kwota, którą Klient chce przeznaczyć na materiały, meble, urządzenia i inne elementy wyposażenia wnętrza, które będą zgodne z projektem. Budżet ustalamy przed stworzeniem projektu i nie wpływa on na wycenę projektu wnętrza.

Jaki jest czas realizacji projektu?

Czas realizacji projektu ustalany jest indywidualnie i zależy od czynników takich jak: zakres prac projektowych, czas potrzebny Klientom na podjęcie decyzji, cech projektowanej przestrzeni.

Co zyskasz dzięki współpracy ze mną?

Funkcjonalne, ponadczasowe i estetyczne wnętrze, które sprawi, że poczujesz się komfortowo i po prostu dobrze! Zaoszczędzisz także czas, który poświecić możesz na inne sprawy!