fbpx
Projekt koncepcyjny wnętrza
Sprawdź czym wyróżniają się oferowane przeze mnie projekty wnętrz i wybierz coś dla siebie!
Funkcjonalne

i ergonomiczne

W koncepcyjnym projekcie wnętrza zaprojektuję Twoje wnętrze dokładnie tak, jak tego potrzebujesz. Rozplanuję meble oraz urządzenia w wygodny do użytku sposób i zadbam o wysoką estetykę wnętrza. Projekt poprzedzam jak zawsze dokładną rozmową o Twoich oczekiwaniach, budżecie oraz stylu.

W projekcie koncepcyjnym wnętrza przedstawiam moim Klientom dokładny projekt przestrzeni. Projekt pokazuję w postaci 3 lub 4 propozycji w formie rysunków 2d. Po akceptacji projektu wykonuję go w formie 3d, aby Klient dokładnie widział, jak jego nowe wnętrze będzie wyglądać.

Następnie przedstawiam Klientowi wizualizację z dwukrotną możliwością wprowadzenia poprawek i pełną listę wyposażenia. Dodatkowo zawieram w projekcie szkic rozplanowania budżetu.

Nowoczesność

Projektuję nowoczesne i ponadczasowe wnętrza, które pokochasz. Przestronne, eleganckie i wygodne – dokładnie takie, jakich potrzebujesz! Każdy element dobieram tak, aby nawet po latach wnętrze nie wymagało remontu i było ponadczasowe. 

Funkcjonalność

Ergonomiczne i funkcjonalne rozplanowanie mebli i urządzeń pozwala na ich komfortowe użytkowanie. Dlatego też przykładam dużą uwagę do odpowiedniego ułożenia każdego elementu na moich projektach.

Przytulność

Projektowane przeze mnie wnętrza mają sprawić, że będziesz się w nich czuć komfortowo. I właśnie z tego powodu zwracam szczególną uwagę na szczegóły moich projektów. Przytulne wnętrze sprawi, że codziennie wstaniesz z uśmiechem na ustach. 

Co znajdziesz w moim projekcie?

To co będziesz chcieć!

Tworzony przeze mnie projekt zawiera od 3 do 4 aranżacji wnętrza, które pozwoli Ci na optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni w formie rysunków 2d. Dodatkowo zamieszczę szkic z rozplanowanym budżetem, dzięki któremu będziesz widzieć jakie koszty poniesiesz na dane elementy. Bez obaw, zadbam aby projekt mieścił się w budżecie – a jeśli tworząc projekt zauważę, że nie zmieści się on w budżecie, od razu Cię o tym poinformuję. Po akceptacji projektu wykonam go w formie rysunku 3d, co najlepiej przedstawię, w jaki sposób będzie prezentowało się zaprojektowane wnętrze.

Następnie dostarczę Ci wizualizacje, w których będziesz mieć możliwość wprowadzenia poprawek – i to aż dwukrotnie! Dzięki temu zobaczysz jak mój projekt będzie wyglądał po realizacji. Pamiętaj, że to Tobie wnętrze ma się podobać, dlatego nie bój się mówić o tym, co myślisz. Zamieszczę również pełną listę wyposażenia, w której znajdziesz wszystkie proponowane przeze mnie materiały, meble, dodatki czy sprzęty. Do takiej listy załączę ceny produktów na dzień sporządzenia oraz adresy sprawdzonych sklepów, które oferują najlepsze ceny i jakość. Pamiętaj, że na każdym etapie mojej pracy możesz mi przekazać uwagi, a ja wprowadzę odpowiednie poprawki. 

Masz pytania?

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytania dotyczące tej usługi? Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Nie ma tu pytania, jakie chcesz zadać? Skontaktuj się ze mną – udzielę Ci odpowiedzi najszybciej jak to będzie możliwe!

Co wpływa na koszt projektu?

Między innymi metraż projektowanych pomieszczeń, zakres prac obejmujących projekt, wytyczne Klienta.

Czym jest budżet?

Budżet to kwota, którą Klient chce przeznaczyć na materiały, meble, urządzenia i inne elementy wyposażenia wnętrza, które będą zgodne z projektem. Budżet ustalamy przed stworzeniem projektu i nie wpływa on na wycenę projektu wnętrza.

Jaki jest czas realizacji projektu?

Czas realizacji projektu ustalany jest indywidualnie i zależy od czynników takich jak: zakres prac projektowych, czas potrzebny Klientom na podjęcie decyzji, cech projektowanej przestrzeni.

Co zyskasz dzięki współpracy ze mną?

Funkcjonalne, ponadczasowe i estetyczne wnętrze, które sprawi, że poczujesz się komfortowo i po prostu dobrze! Zaoszczędzisz także czas, który poświecić możesz na inne sprawy!