fbpx
Projekt układu funkcjonalnego wnętrza
Sprawdź czym wyróżniają się oferowane przeze mnie projekty wnętrz i wybierz coś dla siebie!
Funkcjonalne

i ergonomiczne

Projektuję wnętrza, które sprawiają, że moi Klienci czują się komfortowo i po prostu jak w wymarzonym domu. Dużą uwagę przykładam do komunikacji i poznania moich Klientów, ich potrzeb, nawyków. Pozwala to na zaprojektowanie wnętrza funkcjonalnego i łatwego w użytkowaniu. 

Dla moich Klientów proponuję ergonomiczne oraz funkcjonalne projekty wnętrz, które dopasowane są do ich indywidualnych potrzeb oraz stylu. W projekcie Klienci otrzymują 4 aranżacje optymalnego zagospodarowania przestrzeni. 

Projekt dostępny jest w formie rysunków 2d oraz zawiera rozplanowanie układu ścian, mebli i urządzeń dla lepszej wizualizacji. 

Nowoczesność

Projektuję nowoczesne i ponadczasowe wnętrza, które pokochasz. Przestronne, eleganckie i wygodne – dokładnie takie, jakich potrzebujesz! Każdy element dobieram tak, aby nawet po latach wnętrze nie wymagało remontu i było ponadczasowe. 

Funkcjonalność

Ergonomiczne i funkcjonalne rozplanowanie mebli i urządzeń pozwala na ich komfortowe użytkowanie. Dlatego też przykładam dużą uwagę do odpowiedniego ułożenia każdego elementu na moich projektach.

Przytulność

Projektowane przeze mnie wnętrza mają sprawić, że będziesz się w nich czuć komfortowo. I właśnie z tego powodu zwracam szczególną uwagę na szczegóły moich projektów. Przytulne wnętrze sprawi, że codziennie wstaniesz z uśmiechem na ustach. 

Co znajdziesz w moim projekcie?

To co będziesz chcieć!

Zaprezentuję Ci 4 projekty aranżacji wnętrza, które przedstawią optymalne zagospodarowanie przestrzeni. Zobaczysz je w formie rysunków 2d, co pozwoli Ci łatwiej zwizualizować potencjalny wygląd Twojej przestrzeni.

Jednak zanim zajmę się tworzeniem projektu aranżacji wnętrza, najpierw dokładnie poznam Twoje potrzeby i oczekiwania! Przeprowadzę z Tobą dokładny wywiad, w którym podzielisz się ze mną swoimi nawykami, informacjami o tym, jaki styl Ci się podoba, jaka kolorystyka ścian i mebli, a także wieloma innymi wskazówkami. Nasza rozmowa pozwoli mi na przeprowadzenie dokładnej analizy, której wyniki przeniosę na projekt Twojego wymarzonego wnętrza. 

Masz pytania?

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytania dotyczące tej usługi? Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Nie ma tu pytania, jakie chcesz zadać? Skontaktuj się ze mną – udzielę Ci odpowiedzi najszybciej jak to będzie możliwe!

Co wpływa na koszt projektu?

Między innymi metraż projektowanych pomieszczeń, zakres prac obejmujących projekt, wytyczne Klienta.

Czym jest budżet?

Budżet to kwota, którą Klient chce przeznaczyć na materiały, meble, urządzenia i inne elementy wyposażenia wnętrza, które będą zgodne z projektem. Budżet ustalamy przed stworzeniem projektu i nie wpływa on na wycenę projektu wnętrza.

Jaki jest czas realizacji projektu?

Czas realizacji projektu ustalany jest indywidualnie i zależy od czynników takich jak: zakres prac projektowych, czas potrzebny Klientom na podjęcie decyzji, cech projektowanej przestrzeni.

Co zyskasz dzięki współpracy ze mną?

Funkcjonalne, ponadczasowe i estetyczne wnętrze, które sprawi, że poczujesz się komfortowo i po prostu dobrze! Zaoszczędzisz także czas, który poświecić możesz na inne sprawy!